Product was successfully added to your shopping cart.
Darbo laikas: 8 - 17 val. +370 45 432 044

Kontaktai

0prekė(s)

Jūsų prekių krepšelyje nėra prekių.

UAB Deimena - pirmoji Lietuvoje įmonė prieš daugiau nei 30 metų pradėjusi prekybą aukščiausios kokybės plovimo ir dezinfekavimo priemonėmis, skirtomis maisto pramonei, skalbykloms, žemės ūkiui. Šiandien mūsų produktų asortimentas yra labai platus: prekiaujame ne tik aukščiausios kokybės valymo ir dezinfekavimo priemonėmis, bet ir kokybiškais valymo įrankiais, plovimo ir dozavimo įranga, asmens higienos produktais. Mūsų partneriai – tai gerai žinomos įmonės ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje: “KiiltoClean” (Suomija); “Kärcher” (Vokietija), “Vikan” (Danija), “TTSystem” (Italija), 3M (JAV), “System Cleaners” (Danija) ir daugelis kitų.

Šiuo metu įmonėje dirba 40 specialistų komanda. Turime prekybos salonus didžiuosiuose Lietuvos mietuose. Atstovaujame “Kärcher” prekės ženklą, teikiame visas serviso paslaugas.

UAB Deimena specialistai konsultuoja, organizuoja mokymus susijusius su efektyviu valymu, profesionalių priemonių ir įrankių teisingu naudojimu.

Vizija - sveika ir savo švaria aplinka besirūpinanti visuomenė.

Misija - teikti aukščiausios kokybės valymo produktus, ugdyti atsakingą žmonių požiūrį į dezinfekavimo ir plovimo priemones, bei pateikti alternatyvą joms - plovimą aukštu slėgiu ir garais.

Tikslai - pristatyti Lietuvos rinkai Europoje ir visame pasaulyje plačiai naudojamų prekės ženklų asortimentą, inovacijas bei ugdyti atsakomybę naudojant plovimo ir dezinfekavimo priemones, bei įrangą.

 

UAB Deimena

Įmonės kodas: 168423851
PVM kodas: 684238515

Vadovas: Gintautas Murinas

Staniūnų g. 66, Panevėžys 36142, Lietuva
T. +370 45432 044

info@deimena.lt
www.deimena.lt