Product was successfully added to your shopping cart.
Darbo laikas: 8 - 17 val. +370 45 432 044

Kontaktai

0prekė(s)

Jūsų prekių krepšelyje nėra prekių.

Prekių grąžinimo taisyklės

1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes elektroninėje parduotuvėje, vadovaudamasis šiomis Taisyklėmis bei Lietuvos Respublikos teisės aktais.
2. Pirkėjas turi teisę, nenurodęs priežasties, atsisakyti elektroninėje parduotuvėje sudarytos prekių pirkimo ir pardavimo sutarties su Pardavėju (išskyrus šiame skyriuje žemiau nurodytas išimtis), apie tai pranešęs Pardavėjui ne vėliau nei per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos.
3. Pirkėjo teisė atsisakyti elektroninėje parduotuvėje sudarytos prekių pirkimo ir pardavimo sutarties su Pardavėju netaikoma šiais atvejais:

a. sutartims pagal specialius vartotojo nurodymus pagamintų, išpilstytų arba sukomplektuotų prekių, kurios nėra iš anksto pagamintos, išpilstytos ar sukomplektuotos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į vartotojo asmeninį pasirinkimą.
b. sutartims pagal specialų vartotojo užsakymą užsakytoms prekėms, t.y. prekėms, kurios nėra laikomos Pardavėjo sandėlyje (visos prekės, kurių pristatymo terminas daugiau nei 2 d.d.) ir pristatomos tik esant konkrečiam Pirkėjo užsakymui.

4. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu (2014-07-22) dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo, Mažmeninės prekybos taisyklėmis bei šiomis Taisyklėmis.
5. Pirkėjas turi teisę grąžinti Pardavėjui prekes atgaunant visa už prekes sumokėtą pinigų sumą kai: 

a. Nuo prekių pristatymo dienos nėra praėję daugiau nei 14 dienų. 
b. Prekė nėra pažeista ar kitaip paveikta išoriniais veiksniais. 
c. Prekė grąžinama originalioje pakuotėje, kaip ir buvo pristatyta pirkėjui.

6. Jei Pirkėjui nepatinka nusipirktų prekių forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, prekės keičiamos ir grąžinamos remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr. 738 patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“, ir per taisyklių punkte 5.1. numatytą terminą Pirkėjas turi teisę pakeisti ir grąžinti visas prekes, kurios nepatenka į šį negrąžintinų prekių sąrašą: 6.1. tabakas ir tabako gaminiai; 6.2. parfumerijos, kosmetikos ir tualetiniai preparatai; 6.3. fotografijos ir kinematografijos prekės; 6.4. spausdintos knygos, reprodukcijos ir kiti poligrafijos pramonės dirbiniai; 6.5. audiniai; 6.6. kiliminė grindų danga, išskyrus kilimus ir kilimėlius; 6.7. megzti vyriški, berniukų, moteriški arba mergaičių apatiniai drabužiai; 6.8. kūdikių drabužėliai; 6.9. pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kiti panašūs dirbiniai; 6.10. siūti vyriški, berniukų, moteriški arba mergaičių apatiniai marškiniai, naktiniai marškiniai, pižamos ir panašūs dirbiniai; 6.11. liemenėlės, juosmenys, korsetai ir panašūs dirbiniai; 6.12. perlai, brangakmeniai, taurieji metalai ir jų dirbiniai, išskyrus dirbtinę bižuteriją; 6.13. mašinos ir mechaniniai įrenginiai; 6.14. elektros mašinos ir įrenginiai, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatai; 6.15. antžeminio transporto priemonės; 6.16. laivai, valtis ir plaukiojantys įrenginiai; 6.17. optikos, fotografijos, kinematografijos, matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisai ir aparatai; 6.18. laikrodžiai; 6.19. muzikos instrumentai; 6.20. ginklai ir šaudmenys; 6.21. baldai, patalynės reikmenys, šviestuvai; 6.22. žaislai, žaidimai, išskyrus sporto ir meškeriojimo reikmenis; 6.23. meno kūriniai, kolekcionavimo objektai ir antikvariniai daiktai; 6.24. augalai, gyvūnai ir tinkamos kokybės maisto prekės; 6.25. sveriamos ir matuojamos prekės, kurios vartotojo pageidavimu buvo specialiai paruoštos, atpjautos, supjaustytos ir panašiai.
7. Nusprendęs grąžinti prekes, Pirkėjas privalo užpildyti laisvos formos prekės grąžinimo aktą, kuriame turi nurodyti savo asmeninius duomenis – vardą, pavardę, adresą ir užsakymo numerį, grąžinimo priežastį ir pateikti ją Pardavėjui. Prekių grąžinimo atveju, Pirkėjas pats pasirūpina prekių pristatymu iki Pardavėjo ir su tuo susijusiomis išlaidomis. Prekių grąžinimo atveju pinigai už suteiktas papildomas paslaugas Pirkėjui nėra grąžinami.
8. Po prekės grąžinimo Pardavėjui per 15 kalendorinių dienų yra atliekama prekės ekspertizė ir nustatoma, ar prekė atitinka nemokamo grąžinimo reikalavimus. Pardavėjui patvirtinus, kad prekė nėra pažeista ir atitinka nemokamo grąžinimo reikalavimus, sumokėta už prekę pinigų suma yra grąžinama Pirkėjui per 15 kalendorinių dienų nuo patikrinimo momento.
9. Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja priimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis arba esant pirkėjo pageidavimui, grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

    Garantija

  • www.deimena.lt parduodamų prekių pagrindinės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme. 
  • Tam tikroms prekėms suteikiama gamintojo garantija, kurios terminai ir kitos sąlygos nurodomi tokių prekių aprašymuose ir detalizuojami garantiniame lape.
  • Prekes garantiniam aptarnavimui pristatykite į UAB Deimena prekybos salonus, www.deimena.lt nurodytais adresais. garantinio aptarnavimo punktus, išskyrus žemiau esančiuose skyreliuose nurodytas išimtis.
  • Garantinio aptarnavimo teikimo metu dėl gamintojo kaltės atsiradę gedimai šalinami per šiuos terminus: 14-21 darbo dienų nuo prekės perdavimo pardavėjui arba per 45 dienas, jei garantiniam remontui atlikti būtina detalė turi būti pristatyta iš užsienio. Visais atvejais garantinį aptarnavimą siekiama atlikti per kuo trumpesnį protingą terminą.
  • Pardavėjo teikiama kokybės garantija neapriboja ir nevaržo vartotojų teisių, kurias įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą, jiems nustato teisės aktai.