Product was successfully added to your shopping cart.
Darbo laikas: 8 - 17 val.

Kontaktai

0prekė(s)

Jūsų prekių krepšelyje nėra prekių.

Kärcher

Rūšiuoti mažėjančiai

   

Items 1 to 10 of 99 total

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Sauso-drėgno valymo siurblys NT35/1 Tact Te M, Kärcher

  Patogus, pramoniniam naudojimui sukurtas sauso/drėgno valymo siurblys su novatoriška ir patentuota Tact sistema pilnai automatizuotam filtro valymui. Komplektą sudaro didelė priedų įvairovė. Modelis turi bepakopio greičio valdymą, kištukinį lizdą nuotoliniam valdymui ir elektros prietaisų automatinį įjungimą/išjungimą. Šie modeliai atitinka Europos nustatytus reikalavimus, yra licencijuoti ir patvirtinti kaip tinkami kenksmingų dulkių siurbimui (dulkių klasė M).Saugus vakuuminis siurblys turi antistatinę sistemą (įžeminimas iki siurbimo žarnos jungties) ir elektrai laidžius priedus.
  870,00 €
 2. Vakuuminis siurblys VC 5 Premium, Kärcher

  Naujasis dulkių siurblys VC 5 turi trijų pakopų filtravimo sistemą be maišelių. Priklausomai nuo atliekamos užduoties, galia gali būti lengvai ir greitai reguliuojama 4 pakopomis.Mygtuko spustelėjimu, įrenginys sumažėja per pusę, taigi lengva laikyti net mažiausiose erdvėse. Siurblys labai manevringas, su juo lengva pasiekti vietas po baldais. Komplektuojamas su švelniu šepetėliu bei plyšių antgaliu.
  208,00 €
 3. Vakuuminis siurblys VC 3, Kärcher

  VC 3 siurblys pasižymi ekonomiškumu, kadangi jam nereikia keisti popierinių maišelių. Nešvarumų konteineris paprastai išvalomas vandeniu. Hepa 12 filtras patikimai filtruoja net smulkiausią purvą, kaip žiedadulkes ir kitas alergizuojančias daleles.
  157,00 €
 4. Grindų plovimo įrenginys FC 5, Kärcher

  FC 5 grindų plovimo įrenginys leidžia vienu metu valyti ir siurbti drėgną ir sausą purvą. Jums nereikės išankstinio siurbimo – drėgnas valymas dar niekada nebuvo toks lengvas, greitas ir kokybiškas. Nuolat drėkinami besisukantys valymo šepečiai surenka purvą nuo grindų, o nešvarus vanduo yra įsiurbiamas į įrenginio vidų.FC 5 gali būti naudojamas visiems standartiniams kietiems grindų paviršiams – mediniams, akmeniniams ar plastiko.
  267,00 €
 5. Lancetas prailginimui, Kärcher

  Skirtas buitiniams aukšto slėgio plovimo įrengimams.
  17,81 €
 6. Smėlio ir šlapio purškimo rinkinys, Kärcher

  Smėlio ir šlapio purškimo rinkinys, skirtas rūdims, dažams ir įsisenėjusiems nešvarumams šalinti Kärcher abrazyvu. Galima naudoti su visais Kärcher K2 - K7 serijos buitiniais slėginiais plautuvais.
  77,03 €
 7. Langų valytuvas WV 2 Premium, Kärcher

  Kärcher akumuliatorinis langų valytuvas supaprastina valymą ir sutaupo ne tik laiko, bet ir pastangų. Prietaiso siurbimo funkcija apsaugo nuo lašėjimo. Išmani purškimo buteliuko ir šluostės kombinacija garantuoja efektyviausią valymą ir spindinčius langus – be ruoželių ar kitų valiklio liekanų. Be to, patogus ir ergonomiškas akumuliatorinis Kärcher langų valytuvas langus valo itin higieniškai, nes visiškai panaikina bet kokį sąlytį su nešvariu vandeniu. Pridedamo siauro siurbimo antgalio dėka, net mažos ar sunkiai pasiekiamos vietos, tokios kaip nedideli langeliai ar stiklinės spintelės, išvalomi labai lengvai. Valymo galimybės – neribotos.
  79,00 €
 8. Mobili plovykla OC 3, Kärcher

  Be galo kompaktiška mobili nešiojama plovykla.Spiralės formos žarna bei pistoletas patogiai laikomas po vandens talpa.Komplektuojama su ličio baterija, pakrovėju bei 4 l vandens talpa
  161,99 €
Rūšiuoti mažėjančiai

   

Items 1 to 10 of 99 total

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5