Product was successfully added to your shopping cart.
Darbo laikas: 8 - 17 val. +370 45 432 044

Kontaktai

0prekė(s)

Jūsų prekių krepšelyje nėra prekių.

Kärcher

Rūšiuoti mažėjančiai

   

Items 1 to 10 of 96 total

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Daugiafunkcinis siurblys WD 4, Kärcher

  Ypač galingas ir taupantis energiją WD4 yra vidutinės klasės daugiafunkcinis dulkių siurblys su atspariu 20 litrų plastikiniu konteineriu ir nauja patentuota filtro pakeitimo technologija.Filtras idealiai tinka sausam ir šlapiam dulkių siurbimui be filtro pakeitimo. Nauja siurbimo žarna ir naujai sukurtas grindų antgalis su dviem guminėmis juostelėmis ir dviem šepečių juostomis užtikrina pastovius puikius valymo rezultatus. Nuimama rankena leidžia tiesiogiai prijungti priedus prie siurbimo žarnos.
  149,00 €
 2. Aukšto slėgio įrenginys K 5 Premium Full Control Plus, Kärcher
  -34%

  Aukšto slėgio įrenginys K 5 Premium Full Control Plus, Kärcher

  Aukšto slėgio plovimo įrenginys su rite žarnai suvynioti turi ploviklio keitimo sistemą Plug'n'Clean bei aukšto slėgio purškimo pistoletą su LCD ekranu ir mygtukus slėgio ir ploviklio kiekio reguliavimui. Su "Quick Connect" jungtimi.Praktiška žarnos ritė užtikrina tvarkingą žarnos suvyniojimą ir saugojimą

  Regular Price: 524,99 €

  Special Price 349,00 €

 3. Aukšto slėgio įrenginys K 7 Premium Full Control Plus, Kärcher
  -32%

  Aukšto slėgio įrenginys K 7 Premium Full Control Plus, Kärcher

  Regular Price: 717,00 €

  Special Price 489,00 €

 4. Kiemo šlavimo mašina S 650 Plus, Kärcher
  -25%

  Kiemo šlavimo mašina S 650 Plus, Kärcher

  Šis šlavimo įrenginys šluoja penkis kartus greičiau negu įprasta šluota. Nereikia susilenkti. Ergonomiškos savybės. Ši šlavimo mašina yra tvirta, patvari ir atspari korozijai, lengvai stumiama ir lengvai manevruojama. Dulkės ir nešvarumai saugiai laikomi integruotoje nešvarumų talpoje: lengvai, greitai ir švariai! S 650 Plus turi galingą cilindrinį šepetį ir 2 šoninius šepečius, kurių bendras darbinis plotis yra 650 mm. Šoninių šepečių šeriai yra itin ilgi, jie skirti valyti kampus ir briaunas. Šlavimą su S 650 Plus galima palengvinti nustatant įrenginio stūmimo rankeną į vieną iš keturių aukščio padėčių. Stūmimui skirta rankena yra sulankstoma, todėl įrenginį galima padėti greitai, lengvai ir taupant vietą: tiesiog sulankstykite stūmimo rankeną ir pastatykite siurbimo įrenginį vertikaliai. Ir viskas. Pastatomas šiukšlių konteineris yra stabilus ir lengvai nuimamas išvalymui. Komplektuojamas su šiukšlių surinkimo gnybtu.

  Regular Price: 175,99 €

  Special Price 132,00 €

 5. Aukšto slėgio įrenginys HD 9/20-4 M Plus, Kärcher

  HD 9/20-4 M Plus galingas aukšto slėgio plovimo įrenginys su 4 polių lėtaeigiu trijų fazių varikliu, slėginiu išjungimo valdymu, rotaciniu purkštuku ir susukama aukšto slėgio žarna. Vandens srautą ir slėgį galima lengvai reguliuoti pasukant „Servo Control“ slėgio reguliavimo jungiklį ant pistoleto.Tvirta aliumininė stūmimo rankena, ant kurios galima išdėstyti priedus, užtikrina gerą manevringumą. Pažangios greito pakeitimo ir SwitchChem sistemos leidžia vienu metu naudoti dvi valymo priemones ir užtikrina ilgą bei nepertraukiamą darbą. EASY!Force aukšto slėgio pistoletas ir EASY!Lock tvirtinimo sistema palengvina darbą ir taupo laiką, reikalingą įrenginio paruošimui dirbti ir susitvarkymui darbo pabaigoje. EASY!Force aukšto slėgio pistoletas naudoja aukšto slėgio sukuriamą atatrankos jėgą ir taip sumažina jėgą, reikalingą pistoleto laikymui rankoje, o EASY!Lock tvirtinimo sistema, lyginant su įprasta sistema, net 5 kartus sutrumpina laiką, reikalingą priedų pakeitimui, neprarandant tvirtumo ir ilgaamžiškumo. Tvirtas trijų stūmoklių siurblys su žalvarine cilindro galvute užtikrina ilgą tarnavimo laiką.
  1 990,00 €
 6. Aukšto slėgio įrenginys HD 10/25-4 S Plus Easy! Lock, Kärcher

  3 fazių aukšto slėgio plovimo įrenginiu HD 10/25-4 S Plus paprasta naudotis. Jo darbinis slėgis siekia 250 barų, o maks. vandens srovės pralaidumas – 1000 l/h. Dėl vertikalios konstrukcijos įrenginys užima mažiau vietos nei įprasti įrenginiai, yra manevringesnis, ypač judant aplink kliūtis. Didelio skersmens ratai su guminėmis padangomis užtikrina maksimalų mobilumą net esant nelygiam paviršiui.Komplektuojamas su rotaciniu antgaliu. Nenaudojamus priedus, kad jie nepasimestų, galima saugiai laikyti antgalių dėtuvėje. Nauji patobulinimai palengvina naudojimą bei sumažina laiką, reikalingą pasiruošimui dirbti ir susitvarkymui po darbo. EASY!Force aukšto slėgio pistoletas naudoja aukšto slėgio sukuriamą atatrankos jėgą ir taip sumažina jėgą, reikalingą pistoleoto laikymui rankoje, o EASY!Lock tvirtinimo sistema, lyginant su įprasta tvirtinimo sistema, net 5 kartus sutrumpina laiką, reikaligą priedų pakeitimui, neprarandant tvirtumo ir ilgaamžiškumo. HD 10/25-4 S modelis buvo sukurtas kasdieniam darbui sudėtingomis sąlygomis. Valymo priemonėms atspari žalvarinė cilindro galvutė ir nerūdijančio plieno stūmokliai su keramikinėmis įvorėmis užtikrina ilgą tarnavimo laiką.
  2 600,00 €
Rūšiuoti mažėjančiai

   

Items 1 to 10 of 96 total

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5