Product was successfully added to your shopping cart.
Darbo laikas: 8 - 17 val. +370 45 432 044

Kontaktai

0prekė(s)

Jūsų prekių krepšelyje nėra prekių.

Kärcher

Rūšiuoti mažėjančiai

   

Items 1 to 10 of 86 total

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Kilimų plovimo mašina Puzzi 30/4, Kärcher

  Plaunantis siurlys Puzzi 30/4 skirtas didelio ploto kilimų ar kiliminės dangos plovimui. 30 l švaraus vandens talpa, platus 350mm pločio grindų antgalis - visa tai greitam ir patogiam didelių plotų valymui. Ypač tylus (tik 66dB(A), todėl puikiai tinkamas darbui triukšmui jautriose zonose. EASY valdymo diskas - patogiam ir lengvai suprantamam įrenginio valdymui. Išimama nešvaraus vandens talpa skirta patogiam panaudoto vandens pašalinimui bei yra patogi jos pačios valymui. Ši talpa taip pat gali būti panaudota švariam vandeniui atsinešti. Dėka galingo siurblio bei novatoriško antgalio išplauti šiuo įrenginiu paviršiai išdžiūsta iki 30% greičiau nei dirbant analogiškais kitų gamintojų įrenginiais.
  2 289,01 €
 2. Grindų plovimo įrenginys FC 5, Kärcher

  FC 5 grindų plovimo įrenginys leidžia vienu metu valyti ir siurbti drėgną ir sausą purvą. Jums nereikės išankstinio siurbimo – drėgnas valymas dar niekada nebuvo toks lengvas, greitas ir kokybiškas. Nuolat drėkinami besisukantys valymo šepečiai surenka purvą nuo grindų, o nešvarus vanduo yra įsiurbiamas į įrenginio vidų.FC 5 gali būti naudojamas visiems standartiniams kietiems grindų paviršiams – mediniams, akmeniniams ar plastiko.
  269,00 €
 3. Lancetas prailginimui, Kärcher

  Skirtas buitiniams aukšto slėgio plovimo įrengimams.
  18,00 €
 4. Smėlio ir šlapio purškimo rinkinys, Kärcher

  Smėlio ir šlapio purškimo rinkinys, skirtas rūdims, dažams ir įsisenėjusiems nešvarumams šalinti Kärcher abrazyvu. Galima naudoti su visais Kärcher K2 - K7 serijos buitiniais slėginiais plautuvais.
  77,56 €
 5. Langų valytuvas WV 2 Premium, Kärcher

  Kärcher akumuliatorinis langų valytuvas supaprastina valymą ir sutaupo ne tik laiko, bet ir pastangų. Prietaiso siurbimo funkcija apsaugo nuo lašėjimo. Išmani purškimo buteliuko ir šluostės kombinacija garantuoja efektyviausią valymą ir spindinčius langus – be ruoželių ar kitų valiklio liekanų. Be to, patogus ir ergonomiškas akumuliatorinis Kärcher langų valytuvas langus valo itin higieniškai, nes visiškai panaikina bet kokį sąlytį su nešvariu vandeniu. Pridedamo siauro siurbimo antgalio dėka, net mažos ar sunkiai pasiekiamos vietos, tokios kaip nedideli langeliai ar stiklinės spintelės, išvalomi labai lengvai. Valymo galimybės – neribotos.
  79,00 €
 6. Mobili plovykla OC 3, Kärcher

  Be galo kompaktiška mobili nešiojama plovykla.Spiralės formos žarna bei pistoletas patogiai laikomas po vandens talpa.Komplektuojama su ličio baterija, pakrovėju bei 4 l vandens talpa
  163,00 €
 7. Aukšto slėgio įrenginys K 5 Premium Full Control Plus, Kärcher

  Aukšto slėgio plovimo įrenginys su rite žarnai suvynioti turi ploviklio keitimo sistemą Plug'n'Clean bei aukšto slėgio purškimo pistoletą su LCD ekranu ir mygtukus slėgio ir ploviklio kiekio reguliavimui. Su "Quick Connect" jungtimi.Praktiška žarnos ritė užtikrina tvarkingą žarnos suvyniojimą ir saugojimą
  524,99 €
 8. Vakuuminis siurblys VC 3, Kärcher

  VC 3 siurblys pasižymi ekonomiškumu, kadangi jam nereikia keisti popierinių maišelių. Nešvarumų konteineris paprastai išvalomas vandeniu. Hepa 12 filtras patikimai filtruoja net smulkiausią purvą, kaip žiedadulkes ir kitas alergizuojančias daleles.
  157,00 €
Rūšiuoti mažėjančiai

   

Items 1 to 10 of 86 total

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5