Product was successfully added to your shopping cart.
Darbo laikas: 8 - 17 val. +370 45 432 044

Kontaktai

0prekė(s)

Jūsų prekių krepšelyje nėra prekių.

Kärcher

Rūšiuoti mažėjančiai

   

Items 1 to 10 of 93 total

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Sauso- drėgno valymo siurblys NT 75/2 Tact² Me, Kärcher

  NT 75/2 Tact²Me – tai naujas aukščiausios klasės drėgno ir sauso valymo vakuuminis siurblys profesionalams, turintis nerūdijančio plieno konteinerį. Šis populiarios Tact sistemos pratęsimas pasiekia geriausią produktyvumą dėl savo automatinės filtro valymo sistemos iki šiol. Dviejų variklių Tact² gali pasigirti nuolat didele siurbimo galia, o dėl prailginto filtro tarnavimo laiko galima beveik pamiršti apie filtro keitimą. Kärcher NT vakuuminiai įrenginiai su Tact² yra visiškai sukomplektuotos sistemos, kurios ne tik puikiai pašalina didelius dulkių kiekius, tačiau taip pat įveikia purvą, nuosėdas ir vandenį. Įvairios šių vakuuminių įrenginių grupės funkcijos siūlo idealų sprendimą tada, kai reikia bet kokio pritaikymo ir nuolatinės didelės siurbimo galios ar tai būtų statybų aikštelės, maisto sektorius, automobilių pramonė ar pramonė bendrai.
  1 537,99 €
 2. Aukšto slėgio įrenginys HD 9/20-4 M Plus, Kärcher
  -25%

  Aukšto slėgio įrenginys HD 9/20-4 M Plus, Kärcher

  HD 9/20-4 M Plus galingas aukšto slėgio plovimo įrenginys su 4 polių lėtaeigiu trijų fazių varikliu, slėginiu išjungimo valdymu, rotaciniu purkštuku ir susukama aukšto slėgio žarna. Vandens srautą ir slėgį galima lengvai reguliuoti pasukant „Servo Control“ slėgio reguliavimo jungiklį ant pistoleto.Tvirta aliumininė stūmimo rankena, ant kurios galima išdėstyti priedus, užtikrina gerą manevringumą. Pažangios greito pakeitimo ir SwitchChem sistemos leidžia vienu metu naudoti dvi valymo priemones ir užtikrina ilgą bei nepertraukiamą darbą. EASY!Force aukšto slėgio pistoletas ir EASY!Lock tvirtinimo sistema palengvina darbą ir taupo laiką, reikalingą įrenginio paruošimui dirbti ir susitvarkymui darbo pabaigoje. EASY!Force aukšto slėgio pistoletas naudoja aukšto slėgio sukuriamą atatrankos jėgą ir taip sumažina jėgą, reikalingą pistoleto laikymui rankoje, o EASY!Lock tvirtinimo sistema, lyginant su įprasta sistema, net 5 kartus sutrumpina laiką, reikalingą priedų pakeitimui, neprarandant tvirtumo ir ilgaamžiškumo. Tvirtas trijų stūmoklių siurblys su žalvarine cilindro galvute užtikrina ilgą tarnavimo laiką.

  Regular Price: 1 990,00 €

  Special Price 1 499,00 €

 3. Aukšto slėgio įrenginys HD 10/25-4 S Plus Easy! Lock, Kärcher
  -27%

  Aukšto slėgio įrenginys HD 10/25-4 S Plus Easy! Lock, Kärcher

  3 fazių aukšto slėgio plovimo įrenginiu HD 10/25-4 S Plus paprasta naudotis. Jo darbinis slėgis siekia 250 barų, o maks. vandens srovės pralaidumas – 1000 l/h. Dėl vertikalios konstrukcijos įrenginys užima mažiau vietos nei įprasti įrenginiai, yra manevringesnis, ypač judant aplink kliūtis. Didelio skersmens ratai su guminėmis padangomis užtikrina maksimalų mobilumą net esant nelygiam paviršiui.Komplektuojamas su rotaciniu antgaliu. Nenaudojamus priedus, kad jie nepasimestų, galima saugiai laikyti antgalių dėtuvėje. Nauji patobulinimai palengvina naudojimą bei sumažina laiką, reikalingą pasiruošimui dirbti ir susitvarkymui po darbo. EASY!Force aukšto slėgio pistoletas naudoja aukšto slėgio sukuriamą atatrankos jėgą ir taip sumažina jėgą, reikalingą pistoleoto laikymui rankoje, o EASY!Lock tvirtinimo sistema, lyginant su įprasta tvirtinimo sistema, net 5 kartus sutrumpina laiką, reikaligą priedų pakeitimui, neprarandant tvirtumo ir ilgaamžiškumo. HD 10/25-4 S modelis buvo sukurtas kasdieniam darbui sudėtingomis sąlygomis. Valymo priemonėms atspari žalvarinė cilindro galvutė ir nerūdijančio plieno stūmokliai su keramikinėmis įvorėmis užtikrina ilgą tarnavimo laiką.

  Regular Price: 2 600,00 €

  Special Price 1 899,00 €

 4. Pelenų siurblys AD 4 Premium, Kärcher

  Pelenų siurblys AD 4 Premium gali būti naudojamas ir kaip įprastas dulkių siurblys, kadangi komplektuojamas kartu su siurbimo vamzdžiais bei grindų antgaliu. Metalinis 17 l konteineris bei metalinė siurbimo žarna užtikrina maksimalų pelenų siurbimo saugumą.
  182,00 €
 5. Langų valytuvas WV 2 Premium, juodas, Kärcher
  -30%

  Langų valytuvas WV 2 Premium, juodas, Kärcher

  Kärcher akumuliatorinis langų valytuvas supaprastina valymą ir sutaupo ne tik laiko, bet ir pastangų. Prietaiso siurbimo funkcija apsaugo nuo lašėjimo. Išmani purškimo buteliuko ir šluostės kombinacija garantuoja efektyviausią valymą ir spindinčius langus – be ruoželių ar kitų valiklio liekanų. Be to, patogus ir ergonomiškas akumuliatorinis Kärcher langų valytuvas langus valo itin higieniškai, nes visiškai panaikina bet kokį sąlytį su nešvariu vandeniu. Pridedamo siauro siurbimo antgalio dėka, net mažos ar sunkiai pasiekiamos vietos, tokios kaip nedideli langeliai ar stiklinės spintelės, išvalomi labai lengvai. Valymo galimybės – neribotos.Specialaus leidimo, juodos spalvos ir su 40% talpesne baterija.

  Regular Price: 79,00 €

  Special Price 54,99 €

Rūšiuoti mažėjančiai

   

Items 1 to 10 of 93 total

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5