Product was successfully added to your shopping cart.
Darbo laikas: 8 - 17 val. +370 45 432 044

Kontaktai

0prekė(s)

Jūsų prekių krepšelyje nėra prekių.

Kärcher

Rūšiuoti mažėjančiai

   

Items 1 to 10 of 11 total

 1. 1
 2. 2
 1. Garinio valymo įrenginys SV 7, Kärcher
  -25%

  Garinio valymo įrenginys SV 7, Kärcher

  Valymas garais, siurbimas ir nusausinimas vienu metu - SV 7 gariniame dulkių siurblyje dera daugybė funkcijų ir maksimalus patogumas. Siurbimo jėgos kontroliavimas įmontuotas rankenoje, o garų srautas- pačiame prietaise.Lengvas ir greitas talpos užpildymas užtikrina nepertraukiamą darbo procesą. Daugiafunkcinis prietaisas su plačiu priedų asortimentu puikiai tinka valymo darbams namuose, nenaudojant jokių chemikalų.

  Regular Price: 760,00 €

  Special Price 570,01 €

 2. Dulkių siurblys T 10/1 Adv, Kärcher
  -25%

  Dulkių siurblys T 10/1 Adv, Kärcher

  Profesionalus, ypatingai patvarus, funkcionalus ir galingas sauso valymo siurblys su optimaliomis ergonomiškomis savybėmis ir kompaktiška konstrukcija, kuri yra kaip tik pritaikyta naudojimui viešbučiuose, kulinarijos pramonėje, valymo paslaugų tiekėjams ir mažmeninėje prekyboje. Ypatingai stiprus apvalus pagrindinis plaunamas filtras.

  Regular Price: 233,00 €

  Special Price 174,75 €

 3. Dulkių siurblys T 7/1 Classic, Kärcher
  -25%

  Dulkių siurblys T 7/1 Classic, Kärcher

  T 7/1 Classic- kompaktiškas bei lengvas (3,5 kg) profesionalus siurblys,turintis 2 m žarną bei 270 mm grindų įrankį.Siurbia labai tyliai.

  Regular Price: 129,00 €

  Special Price 96,75 €

 4. Dulkių siurblys T 12/1, Kärcher
  -25%

  Dulkių siurblys T 12/1, Kärcher

  Kärcher T 12/1 yra ypatingai našus ir tyliai veikiantis sauso valymo siurblys. Siurblys turi patogų koja nuspaudžiamą jungtuką bei du galinius ir du priekinius ratukus maksimaliam manevringumui užtikrinti. Šis siurblys yra galingas ir patvarus vidutinės klasės įrenginys. Labai patogus grindų įrankio tvirtinimas prie priedų laikiklio siurblio nugarėlėje

  Regular Price: 350,00 €

  Special Price 262,51 €

 5. Dulkių siurblysT 15/1 Hepa, Kärcher
  -25%

  Dulkių siurblysT 15/1 Hepa, Kärcher

  Ypatingai tylus siurblys turi HEPA filtrą, kurio dėka gaunamas higieniškai švarus oras ir puikiai tinka viešbučiams, ligoninėms, darželiams bei kitoms įstaigoms. Labai lankstus kabelis yra tvirtas ir nesusisukantis.Priedai saugomi siurblio nugarėlėje, kad būtų lengvai pasiekiami bet kokioje valymo padėtyje.

  Regular Price: 498,00 €

  Special Price 373,50 €

 6. Plaunantis dulkių siurblys SE 4001, Kärcher
  -25%

  Plaunantis dulkių siurblys SE 4001, Kärcher

  Siurblys SE 4001 sukurtas giluminiam kilimų valymui. Jis taip pat idealiai tinka akmens ar keraminių plytelių grindų bei linoleumo valymui. Lyginant su įprastais valymo metodais, Kärcher SE 4001 turi žymų pranašumą: jis naudoja tik švarų vandenį tiesiai iš švaraus vandens talpos. Purvas bei nešvarus vanduo surenkami į atskirą rezervuarą. Kitaip nei valant su kempine ir kibiru, nešvarus vanduo nekontaktuoja su švariu vandeniu. Tokiu būdu nešvarumai nėra paskleidžiami, o veiksmingai pašalinami. SE 4001 valo giliai ir jį paprasta naudoti. Su papildomais priedais įrenginį galima naudoti kaip sausojo ir drėgnojo valymo dulkių siurblį.

  Regular Price: 286,00 €

  Special Price 214,50 €

 7. Plaunantis dulkių siurblys SE 5.100, Kärcher
  -25%

  Plaunantis dulkių siurblys SE 5.100, Kärcher

  SE 5.100 purškimo-siurbimo valymo įrenginys tinka visose srityse, kuriose reikalingas higieniškas giluminis pluošto valymas. Valymo priemonė yra giliai įpurškiama į kilimą ir yra išsiurbiama kartu su ištirpusiu purvu. Šis procesas užtikrina kruopštų riebalų, purvo ir kvapų pašalinimą. Standartinė įranga turi kieto paviršiaus adapterį, skirtą natūralaus akmens, plytelių, linoleumo ir sintetinių grindų valymui, nepaliekančiam žymių. Kartu su Kärcher valymo priemonėmis, SE 5.100 purškimo-ištraukimo valymo įrenginys leidžia pasiekti giluminį, kruopštų valymo rezultatą – tai idealus sprendimas nuo alergijos kenčiantiems žmonėms. Nuėmus gėlo vandens baką, SE 5.100 taip pat gali būti naudojamas kaip visavertis drėgno/sauso valymo vakuuminis siurblys.

  Regular Price: 388,00 €

  Special Price 291,01 €

 8. Siurblys WD 3 Premium, Kärcher
  -25%

  Siurblys WD 3 Premium, Kärcher

  Galingas ir elektros energiją taupantis daugiafunkcis dulkių siurblys "WD3 Premium" komplektuojamas su 17 litrų talpos šiukšlių konteineriu iš nerūdijančio plieno, gofruotu variklio filtru bei naujais antgaliais. Gofruotas variklio filtras užtikrina galimybę patogiai siurbti tiek sausą, tiek drėgną purvą nekeičiant filtro. Naujos konstrukcijos siurbiamoji žarna ir grindų antgalis užtikrina optimalų oro srauto judėjimą, įvairaus purvo ir nešvarumų surinkimą bei puikius valymo rezultatus. Antgaliai gali būti jungiami ir tiesiai prie siurbiamosios žarnos rankenos. Praktiškas laikiklis darbo pertraukų metu leidžia patogiai saugoti siurbimo vamzdžius ir grindų antgalį. Keletas papildomų privalumų - šiukšlių konteinerio atidarymo sistema "Pull & Push", oro pūtimo funkcija, ergonomiška transportavimo rankena bei praktiška elektros laido ir priedų saugojimo vieta.

  Regular Price: 130,00 €

  Special Price 97,50 €

 9. Siurblys- robotas RC 3, Kärcher

  Siurblys robotas RC 3 su lazerine kamera valo jūsų namus savarankiškai. Jis valdomas internetu ir vartotojui patogia programėle, kurioje sukuriamas valymo žemėlapis. Efektyvi dviguba šepetėlio sistema leidžia kruopščiai išvalyti, o spiralinis šepetėlis ir grindų šepetėlis su gumos plokštėmis gali surinkti didelius purvo kiekius ir juos transportuoti į dulkių talpą. Inovatyvūs infraraudonieji jutikliai ir kritimo sensorius padeda įrenginiui išvengti kritimo nuo laiptų ar susidūimo su kitais kambario objektais. Be automatinio režimo, galima pasirinkti ir vietos funkciją, kad būtų išvalytas konkretus pasirinktas plotas. RC 3 gali būti naudojamas ant visų grindų dangų: medžio, plytelių, trumpų šerelių kilimo.
  785,00 €
 10. Plaunantis dulkių siurblys SE 4001 Plus, Kärcher
  -25%

  Plaunantis dulkių siurblys SE 4001 Plus, Kärcher

  Siurblys SE 4001 Plus sukurtas giluminiam kilimų valymui. Jis taip pat idealiai tinka akmens ar keraminių plytelių grindų bei linoleumo valymui. Lyginant su įprastais valymo metodais, Kärcher SE 4001 turi žymų pranašumą: jis naudoja tik švarų vandenį tiesiai iš švaraus vandens talpos. Purvas bei nešvarus vanduo surenkami į atskirą rezervuarą. Kitaip nei valant su kempine ir kibiru, nešvarus vanduo nekontaktuoja su švariu vandeniu. Tokiu būdu nešvarumai nėra paskleidžiami, o veiksmingai pašalinami. SE 4001 valo giliai ir jį paprasta naudoti. Su papildomais priedais įrenginį galima naudoti kaip sausojo ir drėgnojo valymo dulkių siurblį. Komplektuojamas su baldiniu antgaliu.

  Regular Price: 307,00 €

  Special Price 230,25 €

Rūšiuoti mažėjančiai

   

Items 1 to 10 of 11 total

 1. 1
 2. 2