Product was successfully added to your shopping cart.
Darbo laikas: 8 - 17 val. +370 45 432 044

Kontaktai

0prekė(s)

Jūsų prekių krepšelyje nėra prekių.

Kärcher

Rūšiuoti mažėjančiai

   

Items 1 to 10 of 28 total

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 1. Aukšto slėgio įrenginys K 4 Full Control, Kärcher

   Full Control aukšto slėgio plovimo įrenginys leidžia parinkti tinkamą plovimo slėgį bet kokiam paviršiui. Slėgio lygis reguliuojamas ant purškimo antgalio. Ant purškimo pistoleto LED ekrane matomi rodmenys suteikia maksimalią kontrolę. Pakeisti aukšto slėgio srautą į darbo režimą su plovikliu galima nekeičiant purškimo antgalio. Purškimo pistoletas yra lengvai pasiekiamas ir norint padaryti pertrauką valant, gali būti pastatomas į įrenginį kartu su purškimo antgaliu. Reguliuojamo aukščio teleskopinė rankena leidžia patogiai naudotis įrenginiu ir kompaktiškai sandėliuoti
  327,99 €
 2. Aukšto slėgio įrenginys K 5 Full Control, Kärcher

  Full Control aukšto slėgio plovimo įrenginys leidžia parinkti tinkamą plovimo slėgį bet kokiam paviršiui. Slėgio lygis reguliuojamas ant purškimo antgalio. Ant purškimo pistoleto LED ekrane matomi rodmenys suteikia maksimalią kontrolę. Pakeisti aukšto slėgio srautą į darbo režimą su plovikliu galima nekeičiant purškimo antgalio. Purškimo pistoletas yra lengvai pasiekiamas ir norint padaryti pertrauką valant, gali būti pastatomas į įrenginį kartu su purškimo antgaliu. Reguliuojamo aukščio teleskopinė rankena leidžia patogiai naudotis įrenginiu ir kompaktiškai sandėliuoti. O su patogia Plug 'n' Clean sistema, galite greitai pakeisti ploviklius ir vizualiai patikrinti užpildymo lygį. Labai patogus žarnos pajungimas
  447,00 €
 3. Aukšto slėgio įrenginys K 5 Compact, Kärcher
  -32%

  Aukšto slėgio įrenginys K 5 Compact, Kärcher

  Kärcher "K5 Compact" skirtas vidutiniškai užterštų paviršių plovimui: dviračiui, automobiliui, sodo baldams ar tvorai. Komplektuojamas su vandeniu aušinamu varikliu, purškimo pistoletu, 8 m ilgio aukšto slėgio žarna, aukšto slėgio žarnos prijungimo sistema "Quick Connect", reguliuojamo slėgio antgaliu "Vario Power", rotaciniu antgaliu, skirtu įsisenėjusio purvo šalinimui bei vandens filtru, apsaugančiu prietaisą nuo nešvarumų patekimo. Kompaktiško dydžio, su teleskopine aliuminine rankena, patogu transportuoti ir sandėliuoti.

  Regular Price: 352,00 €

  Special Price 239,00 €

 4. Grindų plovimo mašina BR 30/4 C, Kärcher

  Ypač lengvas (11kg) ir kompaktiškas grindų plovimo įrenginys. Puiki alternatyva rankiniam kietų grindų valymui, kai valomas grindų plotas yra nuo 20m² iki 200m². Po valymo su šiuo įrenginiu grindys iškart lieka sausos. Puikus pasirinkimas mažų parduotuvių, restoranų, barų grindų valymui.Darbas su įrenginiu galimas tiek stumiant įrenginį į priekį, tiek traukiant atgal - grindys visuomet bus išplautos ir tuoj pat sausos. Plaunant įsisenėjusį purvą, siurbimo funkcija gali būti išjungiama, taip leidžiant plovikliui ilgiau veikti nešvarumus. Dėl mažo šepečio mazgo aukščio, su šiuo įrenginiu galėsite išvalyti grindis ir sunkiau prieinamose zonose (pvz. po baldais ar pan.).
  1 430,00 €
 5. Garinis siurblys SGV 8/5, Kärcher

  Naujasis SGV 8/5 sujungia garo valytuvo ir vakuuminio siurblio valymo funkcijas - galite valyti garais ar karštu vandeniu ir susiurbti atsiradusią drėgmę su visu purvu iškart. Savaiminio išsivalymo funkcija užtikrina pačio įrenginio švarą. Paprastas ir lengvai suprantamas valdymo diskas, ergonomiška rankena su garo ir siurbimo funkcijų valdymu - viskas patogiam ir aiškiam darbui su įrenginiu. eco!efficiency režimas padės taupyti energijos resursus, o taip pat, jo dėka, galėsite dirbti įrenginiu ir triukšmui jautrioje aplinkoje. Visi naudojami priedai yra laikomi tam numatytose vietose ant įrenginio arba įrenginio dėtuvėje.
  4 831,00 €
 6. Aukšto slėgio įrenginys K 7 Compact, Kärcher
  -30%

  Aukšto slėgio įrenginys K 7 Compact, Kärcher

  Kärcher "K7 Compact" - tai patogus ir itin galingas plovimo prietaisas, skirtas reguliariam naudojimui, stipriai užterštų paviršių plovimui bei įsisenėjusio purvo šalinimui: automobiliui, baseinui, terasai ir kt. Kompaktiško dydžio, su teleskopine aliuminine rankena, patogu transportuoti ir sandėliuoti. Komplektuojamas su purškimo pistoletu, 10 m ilgio gumine aukšto slėgio žarna, aukšto slėgio žarnos prijungimo sistema "Quick Connect", reguliuojamo slėgio antgaliu "Vario Power", rotaciniu antgaliu, skirtu įsisenėjusio purvo šalinimui bei vandens filtru, apsaugančiu prietaisą nuo nešvarumų patekimo.

  Regular Price: 568,00 €

  Special Price 395,00 €

 7. Grindų plovimo įrenginys FC 5, Kärcher

  FC 5 grindų plovimo įrenginys leidžia vienu metu valyti ir siurbti drėgną ir sausą purvą. Jums nereikės išankstinio siurbimo – drėgnas valymas dar niekada nebuvo toks lengvas, greitas ir kokybiškas. Nuolat drėkinami besisukantys valymo šepečiai surenka purvą nuo grindų, o nešvarus vanduo yra įsiurbiamas į įrenginio vidų.FC 5 gali būti naudojamas visiems standartiniams kietiems grindų paviršiams – mediniams, akmeniniams ar plastiko.
  269,00 €
 8. Mobili plovykla OC 3, Kärcher

  Be galo kompaktiška mobili nešiojama plovykla.Spiralės formos žarna bei pistoletas patogiai laikomas po vandens talpa.Komplektuojama su ličio baterija, pakrovėju bei 4 l vandens talpa
  163,00 €
 9. Aukšto slėgio įrenginys K 5 Premium Full Control Plus, Kärcher

  Aukšto slėgio plovimo įrenginys su rite žarnai suvynioti turi ploviklio keitimo sistemą Plug'n'Clean bei aukšto slėgio purškimo pistoletą su LCD ekranu ir mygtukus slėgio ir ploviklio kiekio reguliavimui. Su "Quick Connect" jungtimi.Praktiška žarnos ritė užtikrina tvarkingą žarnos suvyniojimą ir saugojimą
  524,99 €
 10. Aukšto slėgio įrenginys K 7 Premium Full Control Plus, Kärcher

  K 7 premium Full Control Plus plovimo įrenginys su LCD ekranu leidžia nustatyti ir sekti tinkamą slėgį. Purškimo pistoletas su +/ - mygtukais skirtas slėgio ir ploviklio kiekio reguliavimui. Reguliuojamas teleskopinės rankenos aukštis, lengvai naudojama Plug"n"clean sistema (ploviklio greitas pakeitimas) užtikrina plovimo proceso lengvumą ir patogumą. Plovimo įrenginys su žarnos rite ir priedų rinkiniu idealiai tinka reguliariems plovimo darbams.
  717,00 €
Rūšiuoti mažėjančiai

   

Items 1 to 10 of 28 total

 1. 1
 2. 2
 3. 3