Product was successfully added to your shopping cart.
Darbo laikas: 8 - 17 val. +370 45 432 044

Kontaktai

0prekė(s)

Jūsų prekių krepšelyje nėra prekių.

Kärcher

Rūšiuoti mažėjančiai

   

Items 1 to 10 of 38 total

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 1. Vakuuminis siurblys VC 6, Kärcher
  -25%

  Vakuuminis siurblys VC 6, Kärcher

  Dėl energiją taupančio variklio ir optimizuoto grindų siurbimo antgalio, VC 6 vakuuminis siurblys gali pasigirti mažu energijos suvartojimu ir puikiais valymo rezultatais. EasySlider kliūčių išvengimo sistema naudoja minkštą, 360° pasukamą apsauginę juostą, kurios dėka VC 6 grakščiai apvažiuoja kliūtis, kai su jomis susiduria. Tai apsaugo ir baldus, ir patį dulkių siurblį. Praktiška QuickClik sujungimo sistema leidžia greitai pakeisti grindų siurbimo antgalį ir priedus (plyšių antgalį, apmušalų antgalį, baldinį šepetį) paprastu paspaudimu arba ant rankenos, arba ant teleskopinio siurbimo vamzdžio. Teleskopinio siurbimo vamzdžio ilgis gali būti reguliuojamas pritaikant jį operatoriui. Galia gali būti greitai ir paprastai reguliuojama pagal poreikį. Kitos funkcijos apima automatinę laido laikyklą mygtuko paspaudimu ir integruotą HEPA 12 aukštos kokybės filtrą (EN1822:1998), kuris patikimai filtruoja alergenus, o išpučiamas oras yra švaresnis netgi už kambario orą.

  Regular Price: 309,00 €

  Special Price 231,75 €

 2. Vakuuminis siurblys VC 6 Premium, Kärcher
  -25%

  Vakuuminis siurblys VC 6 Premium, Kärcher

  VC 6 Premium dulkių siurblys su energiją taupančiu motoru gali pasigirti efektyviu valymu. Dulkių siurblio rankenoje sumontuotas minkštas laikiklis bei nuotolinio valdymo pultelis, su gerai matomu LED ekranu, kuriuo galėsite reguliuoti traukos jėgą. Rankenoje taip pat yra sumontuota ir laukimo funkcija, skirta trumpoms pertraukoms Easy Slider kliūčių apėjimo funkcija leidžia apsukti siurblį 360o kampu, ir užtikrina, kad VC 6 Premium automatiškai apeina kliūtis. Dėka QuickClick sistemos, galėsite lengvai pakeisti antgalius. Vienu paspaudimu ant rankenos ar teleskopinės žarnos galėsite reguliuoti jos ilgį. Siurblys taip pat turi lengvai reguliuojamą funkcijų valdymą, vienu mygtuko paspaudimu sutraukiamą laidą ir integruotą itin efektyvų HEPA 12 filtrą (EN1822:1998), kuris patikimai išfiltruoja alergenus.

  Regular Price: 364,00 €

  Special Price 273,00 €

 3. Daugiafunkcinis siurblys WD 6 P Premium, Kärcher
  -25%

  Daugiafunkcinis siurblys WD 6 P Premium, Kärcher

  Itin galingas ir elektros energiją taupantis daugiafunkcis dulkių siurblys WD 6 P Premium. Komplektuojamas su 30 litrų talpos šiukšlių konteineriu iš nerūdijančio plieno bei jungtimi elektriniam įrankiui prijungti. Kasetinis variklio filtras, patentuota šio filtro išvalymo bei keitimo technologija - papildomi šio modelio privalumai. Naudojant plokščią filtrą galima siurbti tiek sausą, tiek drėgną purvą, nekeičiant filtro. Dar daugiau, užsiteršęs filtras gali būti automatiškai išvalomas vos vienu mygtuko paspaudimu, kai dulkės priešiniu oro srautu nupučiamos nuo filtro klosčių, akimirksniu atstatant pradinę prietaiso siurbiamąją galią. Pradėjus veikti elektriniam įrankiui (pvz. grąžtui), dulkių siurblys automatiškai įsijungia, valydamas įrankio sukeliamas dulkes. Prietaisas komplektuojamas su naujos konstrukcijos siurbiamąja žarna ir grindų antgaliu, kurie užtikrina optimalų oro srauto judėjimą, įvairaus purvo ir nešvarumų surinkimą bei puikius valymo rezultatus. Antgaliai gali būti jungiami ir tiesiai prie siurbiamosios žarnos rankenos. Siurbiamosios žarnos rankena apsaugota nuo elektrostatinio krūvio, atsirandančio siurbiant smulkias dulkes.

  Regular Price: 289,00 €

  Special Price 216,75 €

 4. Daugiafunkcinis siurblys WD 3, Kärcher
  -25%

  Daugiafunkcinis siurblys WD 3, Kärcher

  Galingas ir elektros energiją taupantis daugiafunkcis dulkių siurblys "WD 3" komplektuojamas su 17 litrų talpos šiukšlių konteineriu iš plastiko, gofruotu variklio filtru bei naujais antgaliais.Gofruotas variklio filtras užtikrina galimybę patogiai siurbti tiek sausą, tiek drėgną purvą nekeičiant filtro. Naujos konstrukcijos siurbiamoji žarna ir grindų antgalis užtikrina optimalų oro srauto judėjimą, įvairaus purvo ir nešvarumų surinkimą bei puikius valymo rezultatus. Antgaliai gali būti jungiami ir tiesiai prie siurbiamosios žarnos rankenos. Praktiškas laikiklis darbo pertraukų metu leidžia patogiai saugoti siurbimo vamzdžius ir grindų antgalį. Keletas papildomų privalumų - šiukšlių konteinerio atidarymo sistema "Pull & Push", oro pūtimo funkcija, ergonomiška transportavimo rankena bei praktiška elektros laido ir priedų saugojimo vieta.

  Regular Price: 99,99 €

  Special Price 75,00 €

 5. Siurblys WD 3 Premium, Kärcher
  -25%

  Siurblys WD 3 Premium, Kärcher

  Galingas ir elektros energiją taupantis daugiafunkcis dulkių siurblys "WD3 Premium" komplektuojamas su 17 litrų talpos šiukšlių konteineriu iš nerūdijančio plieno, gofruotu variklio filtru bei naujais antgaliais. Gofruotas variklio filtras užtikrina galimybę patogiai siurbti tiek sausą, tiek drėgną purvą nekeičiant filtro. Naujos konstrukcijos siurbiamoji žarna ir grindų antgalis užtikrina optimalų oro srauto judėjimą, įvairaus purvo ir nešvarumų surinkimą bei puikius valymo rezultatus. Antgaliai gali būti jungiami ir tiesiai prie siurbiamosios žarnos rankenos. Praktiškas laikiklis darbo pertraukų metu leidžia patogiai saugoti siurbimo vamzdžius ir grindų antgalį. Keletas papildomų privalumų - šiukšlių konteinerio atidarymo sistema "Pull & Push", oro pūtimo funkcija, ergonomiška transportavimo rankena bei praktiška elektros laido ir priedų saugojimo vieta.

  Regular Price: 130,00 €

  Special Price 97,50 €

 6. Dulkių siurblys T 10/1 Adv, Kärcher
  -25%

  Dulkių siurblys T 10/1 Adv, Kärcher

  Profesionalus, ypatingai patvarus, funkcionalus ir galingas sauso valymo siurblys su optimaliomis ergonomiškomis savybėmis ir kompaktiška konstrukcija, kuri yra kaip tik pritaikyta naudojimui viešbučiuose, kulinarijos pramonėje, valymo paslaugų tiekėjams ir mažmeninėje prekyboje. Ypatingai stiprus apvalus pagrindinis plaunamas filtras.

  Regular Price: 233,00 €

  Special Price 174,75 €

 7. Dulkių siurblys T 7/1 Classic, Kärcher
  -25%

  Dulkių siurblys T 7/1 Classic, Kärcher

  T 7/1 Classic- kompaktiškas bei lengvas (3,5 kg) profesionalus siurblys,turintis 2 m žarną bei 270 mm grindų įrankį.Siurbia labai tyliai.

  Regular Price: 129,00 €

  Special Price 96,75 €

 8. Dulkių siurblys T 12/1, Kärcher
  -25%

  Dulkių siurblys T 12/1, Kärcher

  Kärcher T 12/1 yra ypatingai našus ir tyliai veikiantis sauso valymo siurblys. Siurblys turi patogų koja nuspaudžiamą jungtuką bei du galinius ir du priekinius ratukus maksimaliam manevringumui užtikrinti. Šis siurblys yra galingas ir patvarus vidutinės klasės įrenginys. Labai patogus grindų įrankio tvirtinimas prie priedų laikiklio siurblio nugarėlėje

  Regular Price: 350,00 €

  Special Price 262,51 €

 9. Dulkių siurblysT 15/1 Hepa, Kärcher
  -25%

  Dulkių siurblysT 15/1 Hepa, Kärcher

  Ypatingai tylus siurblys turi HEPA filtrą, kurio dėka gaunamas higieniškai švarus oras ir puikiai tinka viešbučiams, ligoninėms, darželiams bei kitoms įstaigoms. Labai lankstus kabelis yra tvirtas ir nesusisukantis.Priedai saugomi siurblio nugarėlėje, kad būtų lengvai pasiekiami bet kokioje valymo padėtyje.

  Regular Price: 498,00 €

  Special Price 373,50 €

 10. Plaunantis dulkių siurblys SE 4001, Kärcher
  -25%

  Plaunantis dulkių siurblys SE 4001, Kärcher

  Siurblys SE 4001 sukurtas giluminiam kilimų valymui. Jis taip pat idealiai tinka akmens ar keraminių plytelių grindų bei linoleumo valymui. Lyginant su įprastais valymo metodais, Kärcher SE 4001 turi žymų pranašumą: jis naudoja tik švarų vandenį tiesiai iš švaraus vandens talpos. Purvas bei nešvarus vanduo surenkami į atskirą rezervuarą. Kitaip nei valant su kempine ir kibiru, nešvarus vanduo nekontaktuoja su švariu vandeniu. Tokiu būdu nešvarumai nėra paskleidžiami, o veiksmingai pašalinami. SE 4001 valo giliai ir jį paprasta naudoti. Su papildomais priedais įrenginį galima naudoti kaip sausojo ir drėgnojo valymo dulkių siurblį.

  Regular Price: 286,00 €

  Special Price 214,50 €

Rūšiuoti mažėjančiai

   

Items 1 to 10 of 38 total

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4