Product was successfully added to your shopping cart.
Darbo laikas: 8 - 17 val. +370 45 432 044

Kontaktai

0prekė(s)

Jūsų prekių krepšelyje nėra prekių.

Kärcher

Rūšiuoti didėjančiai

   

Items 1 to 10 of 121 total

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Grindų plovimo mašina BR 35/12 C Bp Pack, Kärcher

  Manevringas, patogus ir lengvai prižiūrimas BR 35/12 C plovimo įrenginys - tai profesionalams skirtas, labai veiksmingas įrenginys nedidelių plotų ar užstatytų paviršių valymui. Įrenginys turi besisukančias cilindrinių šepečių galvutes su KART technologija (Kärcher Advanced Response Technology) ir gali idealiai pasiekti sunkiai prieinamus kampus. Įrenginys gali valyti ir atbuline eiga, jeigu tai būtina (dėl vietos trūkumo ir t.t.). Naujojo ličio jonų akumuliatoriaus veikimo laikas yra prailgintas, todėl dirba iki 3 kartų ilgiau lyginant su įprastais švino akumuliatoriais. Jis nereikalauja priežiūros ir yra greitai įkraunamas. Įrenginys yra lengvas, todėl lengvai įveiksite laiptus ar įrenginį transportuosite. Eco!efficiency režimas sumažina suvartojamos energijos kiekį, pailgina veikimo laiką bei sumažina garsą beveik 40%.
  3 902,00 €
 2. Garo valytuvas SC 2 EasyFix, Kärcher

  SC 2 EasyFix turi du garų srauto intensyvumo režimus. Praktiškas ir patogus priedų laikymas ant įrenginio bei grindų antgalis su lanksčia jungtimi užtikrina visišką patogumą. Mikropluošto šluostė greitai ir lengvai nuimama ir uždedama ant grindų antgalio, todėl išvengiamas tiesioginis kontaktas su purvu. Garai sunaikina 99.9 % visų įprastų namų aplinkoje aptinkamų bakterijų.
  124,00 €
 3. Aukšto slėgio įrenginys HD 6/15 M, Kärcher

  Aukšto slėgio plovimo įrenginys HD 6/15 M turi 3 stūmoklių ašinį siurblį bei automatinę slėgio sumažinimo funkciją. Įrenginys gali būti naudojamas tiek vertikalioje, tiek horizontalioje padėtyje. EASY!Force aukšto slėgio pistoletas naudoja aukšto slėgio srovės atatrankos jėgą, siekiant visiškai sumažinti pistoleto laikymui reikalingą jėgą, EASY!Lock tvirtinimo sistema, net 5 kartus sutrumpina laiką, reikalingą priedų pakeitimui, neprarandant tvirtumo ir ilgaamžiškumo. Komplektuojamas su galingu purkštuku.
  1 035,00 €
 4. Sauso-drėgno valymo siurblys NT 30/1 Ap L, Kärcher

  NT 30/1 Ap L yra kompaktiškas, aukštos kokybės vidutinės klasės sauso/drėgno valymo dulkių siurblys su pusiau automatiniu filtro valymu. NT 30/1 Ap L yra tinkamas įvariems darbams- šiukšlių, smulkių dulkių ar skysčių šalinimui. Dėka itin didelės siurbimo galios ir efektyvaus filtro valymo, galite susiurbti vidutinį smulkių dulkių kiekį nenaudodami filtravimo maišelių. Įrenginys lengvai valdomas naudojant centrinį jungiklį, o taip pat yra lengvas, turi numatytas vietas įvairių priedų saugojimui.
  431,00 €
 5. Garo valytuvas SC 3 EasyFix, Kärcher

  SC 3 EasyFix paruošiamas valymui garais vos per 30 sekundžių. Nuolatinis vandens papildymas užtikrina nepertraukiamą darbą. Nukalkinimo kasetė autonomiškai nukalkina vandenį, taip prailgindama įrenginio eksploatacijos laiką. Priklausomai nuo paviršiaus užterštumo, gali būti pasirenkamas vienas iš dviejų garo srauto intensyvumo režimų.
  164,00 €
 6. Plovimo šepetys WB 60 buitiniams AS įrenginiams, Kärcher

  Minkštas šepetys dideliems plotams valyti, pvz.automobiliams, furgonams, valtims ir t.t. Darbinis plotis-248 mm.
  25,34 €
 7. VP 145 purškimo antgalis, Kärcher

  Vario Power purškimo antgalis K 4-K 5 klasės įrenginiams. Nuo plovimo priemonės purškimo iki aukšto slėgio vandens srovės reguliavimo, tiesiog pasukant antgalį.
  38,54 €
 8. VP 180 purškimo antgalis, Kärcher

  Vario Power purškimo antgalis K 7 Compact įrenginiams. Nuo plovimo priemonės purškimo iki aukšto slėgio vandens srovės reguliavimo, tiesiog pasukant antgalį.
  38,97 €
 9. DB rotacinis purškimo antgalis, Kärcher

  Rotacinis purškimo antgalis K 4- K 5 klasės plovimo įrenginiams. Puikiai pašalina įsisenėjusį purvą.
  44,00 €
 10. Vandens filtras, Kärcher

  Vandens filtras tinka visiems K 2-K 7 klasės įrenginiams. Apsaugo aukšto slėgio įrenginių siurblius nuo purvo dalelių, taip prailgindamas įrenginių gyvavimo laiką.
  16,54 €
Rūšiuoti didėjančiai

   

Items 1 to 10 of 121 total

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5