Product was successfully added to your shopping cart.
Darbo laikas: 8 - 17 val. +370 45 432 044

Kontaktai

0prekė(s)

Jūsų prekių krepšelyje nėra prekių.

Gilus valymas be chemikalų!

Kärcher garų valytuvai prieš koronavirusą

Kärcher pasirūpino, kad garo valytuvų efektyvumas kovoje su virusais būtų išbandytas nepriklausomoje laboratorijoje. Rezultatas: tinkamai naudojant, įrenginiai nuo kietų paviršių pašalina iki 99,999% apgaubtų virusų*, tokių kaip koronavirusas ar gripas, ir 99.99% įprastų namų bakterijų*. Kadangi šiuo metu dezinfekavimo priemonės pirmiausia teikiamos ambulatorinei ir stacionariai priežiūrai, garų valytuvai gali svariai prisidėti prie bendros higienos – tiek privačiuose namų ūkiuose, tiek komerciniais ir pramoniniais tikslais. 

*Testai parodė, kad Kärcher garų valytuvais valant vienoje vietoje 30 sek. su maksimaliu garų srautu, 99,999% apgaubtų virusų, tokių kaip koronavirusas ar gripas (išskyrus Hepatitis-B virusą) gali būti pašalinami nuo įprastų kietų lygių buities pavršių (bandymo mikrobas: Modified-Vaccinia-Ankara-Virus). 

**Kruopščiai valant su Kärcher garų valytuvu, 99.99% visų įprastų namų bakterijų gali būti sunaikinamos nuo įprastų kietų lygių buities paviršių, jei valymo greitis bus ne didesnis kaip 30 cm/s su maksimaliu garų srautu (bandomasis mikrobas: Enterococcus hirae). 99.999% su profesionaliais garų valytuvais SG(V) pagal EN 16615:2015-06, PVC grindys, bandomasis mikrobas: Enterococcus hirae ATCC 10541.

Rūšiuoti mažėjančiai

   

1 Item(s)

Rūšiuoti mažėjančiai

   

1 Item(s)