Product was successfully added to your shopping cart.
Darbo laikas: 8 - 17 val. +370 45 432 044

Kontaktai

0prekė(s)

Jūsų prekių krepšelyje nėra prekių.

Šiukšlių dėžės ir maišai

Rūšiuoti mažėjančiai

   

Items 1 to 10 of 17 total

 1. 1
 2. 2
 1. Ratukas, Ø50 mm, juodas, TTS
  -15%

  Ratukas, Ø50 mm, juodas, TTS

  Ratukas šiukšlių rūšiavimo dėžei Split T S08004X.

  Regular Price: 4,09 €

  Special Price 3,47 €

 2. Tork šiukšliadėžė, 5 l, juoda , B3, Tork

  „Tork“ dizaino linijos „Elevation“ 5 l šiukšliadėžė skirta įprastinėms atliekoms mažose higieninėse patalpose arba sanitarinėms atliekoms tualeto kabinose. Higieniška ir patogi šiukšliadėžė su automatiškai nusileidžiančiu dangčiu ir paslėptu šiukšlių maišu. Praktiški šiuolaikiško dizaino dozatoriai „Tork Elevation“ jūsų lankytojams paliks puikų įspūdį.
  38,18 €
 3. Tork higieninių paketų maišelių dozatorius, juodas, B5, Tork

  „Elevation“ dizaino linijos higieninių paketų maišelių dozatorius – tai diskretiška ir patogi priemonė visoms higieninėms patalpoms, kuri užtikrins higienišką atliekų pašalinimą. Praktiški šiuolaikiško dizaino dozatoriai „Tork Elevation“ jūsų lankytojams paliks puikų įspūdį. • Lengvai valomas ir lengvai įmontuojamas dozatorius, su kuriuo sutaupysite laiko. Sudėtis: plastikas.
  11,06 €
 4. Maišai šiukšlėms, Plasta, 120 l, juodi, 35 mk.

  10 vnt., nuplėšiami. "Plasta" šiukšlių maišai gaminami iš žemo tankio polietileno (LDPE), kuris yra stiprus ir tamprus, todėl neplyšta taip greitai, kaip plonensni maišai. Būsite tikri, kad nešant šiukšlės neišbirs ir nesugadins jums nuotaikos. "Plasta" šiuos maišus gamindama iš perdirbtos žaliavos tausoja gamtos resursus.
  1,85 €
 5. Tork šiukšliadėžės maišo laikiklis, W1, Tork

  „Tork“ šiukšliadėžės maišo laikiklis skirtas naudoti su „Tork“ ant grindų statomu stovu, jis leidžia patogiai išmesti panaudotas šluostes ir popierių, kai šluostote ir valote visą patalpą. • Intuityvus montavimas: lengvai tvirtinamas prie grindų stovo • Saugus šiukšliadėžės maišo tvirtinimas: naudojant maišas nenukris.
  36,58 €
 6. Dangtis „Tork Image“ 50 l talpos šiukšliadėžei, B1, Tork

  Šiuolaikinis aptakių paviršių ir aiškių linijų dizainas puikiai įsilies į jūsų higieninės patalpos interjerą. Sukurkite puikų įspūdį, kuris padės palaikyti jūsų įmonės aukštos kokybės įvaizdį. Stilingas nerūdijantysis plienas, padengtas nuo pirštų žymių apsaugančia danga – puikiai atrodo ir visada švarus. • Dėl didelės talpos (50 l) rečiau prireikia priežiūros • Plona ir patraukli šiukšliadėžė gali būti tvirtinama prie sienos, kad įsilietų į higieninės patalpos interjerą • Puikus pasirinkimas restoranams, kai norima suteikti kokybės įspūdį, tačiau naudoti vienkartines servetėles.
  20,67 €
Rūšiuoti mažėjančiai

   

Items 1 to 10 of 17 total

 1. 1
 2. 2