Product was successfully added to your shopping cart.
Darbo laikas: 8 - 17 val. +370 45 432 044

Kontaktai

0prekė(s)

Jūsų prekių krepšelyje nėra prekių.

Kaip pirkti internetu?

Kad turėtumėte geriausią patirtį www.deimena.lt parduotuvėje rekomenduojame susikurti kliento paskyrą.
Paskyros gali būti ir fiziniams ir juridiniams pirkėjams (taip pat ir turintiems tiekimo sutartį - galite užsisakyti pagal galiojantį savo kainyną. Kad susieti galiojančią sutartį su paskyra, skambinkite tel. nr.: +37061150676 ).


Viršuje dešinėje spaudžiame mygtuką "Mano paskyra".

Atsidariusiame lange spaudžiame mygtuką "Sukurti paskyrą". Jei dar jos neturite. Jei turite - prisijunkite. 


Prisijungę matysite tokį vaizdą. Paskyroje galite pakeisti kontaktinę informaciją ir pristatymo ar įmonės registracijos adresus, adresų knygoje susivesti daugybę skirtingų pristatymo adresų (aktualu įmonėms turinčioms daug filialų). Skiltyje "Mano užsakymai" matysite užsakymų istoriją ir galėsite juos pakartoti vos kelių mygtukų paspaudimu.

Pereikime prie prekių pasirinkimo. Prekes galite rasti paieškoje arba skiltyje "Visi produktai". Kad būtų lengviau išsirinkti naudokitės filtrais kairėje pusėje. Pasirinktas prekes dėkite į krepšelį.Krepšelyje galite koreguoti prekių kiekius, ištrinti nebereikalingas prekes. Kai jau pilnai pasirinkote spauskite "Užsakyti".Atsidariusiame puslapyje užpildykite reikalingus laukelius. Jei perkate kaip juridinis asmuo, pažymėkite varnelę ir užpildykite duomenis. Nepamirškite susipažinti su taisyklėmis ir tai patvirtinti, kitaip negalėsite pateikti užsakymo.

Viskas, Jūsų užsakymas priimtas. Jo būseną stebėti galite savo paskyroje, skiltyje "Mano užsakymai".Dar vienas labai svarbus aspektas įsigyjant profesionalias valymo ir dezinfekavimo priemones yra reikalingi dokumentai: instrukcijos, saugos duomenų lapai ir biocido liudijimai. Juos rasite čia: