Mus pasiekė parketą klojančių ir atnaujinančių meistrų klausimas: "Planuojame atnaujinti klientams parketą, jie augina šunis ir namuose jaučiasi šlapimo kvapas, klientai bijo, kad jis gali būti įsigėręs į medines grindis ir jie norėtų pirma tą kvapą panaikinti, prieš pradedant mūsų darbus. Ką naudoti?"

Dažnas gali rekomenduoti kvapą permušti kitomis priemonėmis, ko tik nesam girdėję, ir įvairiausių aerozolių, ir acto, ir cheminių stiprių valiklių, bet tai tikrai nepašalina pačios problemos, tik ją užmaskuoja ir gali sugadinti paviršius.

Problema bjauri, užtat ir sprendimas šiek tiek nestandartinis: bakterijos. Jos suskaido šlapimą (kas yra organiniai junginiai) ir lieka tik vanduo ir anglies dioksidas.

Šių bakterijų turi biologinis skystis Freshen Herbal . Užpurškus ploviklio ant probleminės vietos, nenuplauti vandeniu, o palikti veikti. Bakterijos prasiskverbs ir suskaidys šlapimą ar kitus organinius junginius. Dings ir kvapas, ir jo šaltinis.

Esame bandę ir ant parketo, ir ant natūralių alyvuotų medinių grindų, ant vinilinių grindų, ant čiužino, ant plytelių, ant kilimo ir kitos tekstilės, ant baldinės plokštės. Visur ploviklis pasiteisino. Žinoma, kur drėgmei jautrus paviršius, reikia priemonę naudoti atsargiai.

Įdomus faktas: jei bakterijos viską suskaido, tačiau jų pačių dar yra likę, ir aplinka jau sausa, jos užsikonservuoja, o gavusios "darbo" ir drėgmės vėl aktyvuojasi ir toliau skaido organines medžiagas.

Vienas mūsų klientas, veislynas, kartu su šuniuku naujam šeimininkui įteikia ir butelį Freshen Herbal. Bet ši problema aktuali ne tik gyvūnų mylėtojams, bet ir slaugos namuose, darželiuose, ir visose įstaigose kur yra viešieji tualetai.

Freshen Herbal yra universalus, ir tinkamas ne tik šlapimui šalinti, susitvarko ir su kitais kūno skysčiais. Taip pat panaikina blogus kvapus po gaisro ar potvynio, puikiai neutralizuoja kvapus šiukšlių laikymo vietose. Klientai (ir mes) profilaktiškai juo papurškia konteinerius ar šiukšliadėžes, kuriose laikomos organinės kilmės atliekos.

Jei patalpa yra didelė, arba nėra tiksliai aišku kur yra probleminė vieta, šios bakterijos gali būti paskleidžiamos rūko generatoriumi. Šis būdas yra ypač populiarius tarp mūsų klientų, kurie turi ūkius ar atlieka šiukšlių perdirbimo/surinkimo paslaugas.