"Vikan", pasaulinė higienos valymo priemonių lyderė, prideda tris naujas spalvas savo novatoriškoje spalvų kodavimo sistemoje higienos valymo priemonėms.

Į "Vikan" spalvų paletę pridėjus laimo, rudą ir pilką spalvas, klientai dabar turės daugiau galimybių kurti arba plėsti savo spalvų kodavimo sistemas, kad atitiktų maisto saugos standartus.

"Vikan išrado spalvų kodavimo praktiką, norėdamas atskirti valymo priemones. Ši praktika, kuri tapo beveik visuotine, padeda išvengti kryžminio užteršimo ir pagerinti higieną valant ir tvarkant maistą ", - teigia produkto vadybininkas Jette Fruergaard. "Šių naujų spalvų pridėjimas yra nedidelis, bet reikšmingas žingsnis pirmyn mūsų misijoje, siekiant padėti klientams laikytis jų higienos idealų."

Higienos produktų linijai pridedant tris spalvas, "Vikan" dabar siūlo didžiausią produktų asortimentą daugumoje spalvų.

"Nors tiesa, kad Vikan dabar siūlo daugiau spalvų produktų nei mūsų konkurentai", - teigė Jette Fruergaard, "idėja buvo ne konkurencija, bet ir padėti klientams atlikti itin sudėtingus standartus, kuriems reikalingas didesnis spalvų pasirinkimas. Be to, kad pasiūlytų daugiau galimybių, nauja laimo spalva gali būti rekomenduojama įrenginiuose, kuriuose naudojami alergenai, ir reikalaujama ypač ryškių atskyrimo spalvų. Raudonos ir pilkos spalvos gali būti naudojamos skirtingose srityse, tačiau tai yra populiarus pasirinkimas koridoriuose ir kitose vietose, kuriose būtų reikalingos labiau diskretiškos spalvos ", - teigia Jette Fruergaard.

Naujų spalvų šepečiai iš Vikan mūsų asortimente nuo spalio 15 d.