Pavarvėję tepalai nepuošia jokio paviršiaus. Kai servisuose ir sandėliuose dar galima naudoti agresyvius valiklius ir juos tvarkingai surinkti nepakenkiant gamtai, kiemuose ar aikštelėse būtina elgtis atsakingai.
Paspaudę ant mėlyno teksto atidarysite naują naršyklės langą su mūsų rekomenduojamomis priemonėmis.
Štai turim pavyzdį, kieme automobilis paženklino trinkeles:
Tokiems atvejams visada siūlome priemonę ECOS Deep Clean Outdoor - biologinį valiklį, kuriame esančios bakterijos suskaido naftos produktus. Į ką svarbu atkreiptį dėmesį prieš pradedant naudoti priemonę: temperatūra negali būti žemiau + 5°C ir bakterijoms būtina drėgmė, bet jų negali nuplauti lietus ar per didelis kiekis vandens.
Taigi čiumpam priemonės butelį, patogumui užsisukam purkštuką ir jį gerai nusistatom, kad purkštų dulksna. Nors priemonė biologinė, svarbu apsisaugoti save: užsidedam pirštines IR akinius. Sakom iš patirties, nes blogai nustatytas purkštukas šovė stiprią srovę, kuri rikošetu atsimušė ir tiesiai į akis: praplovus jokios žalos nebuvo, pasisekė, kad biologinė priemonė, bet visko nutinka ir mums :).
Prisipažįstam, šiuo atveju nedarėm kaip gamintojas rekomenduoja: labai smarkai nedrėkinom, išpurškę valiklį, tas pačias vietas dar ant viršaus užpurškėm vandeniu, tiesiog su paprastu purkštuku, nešveitėm dėmių šepečiu, nors dėmių buvo ir šviežių ir metų senumo. Lauke nebuvo karšta, apie 15°C, todėl nedengėm plėvele. Teisiog norėjom paeksperimentuoti ir įvertinti valiklio galimybes. Drėgmė laikėsi neblogai, vis papurkšdavom vandens, ir po kelių valandų dėmės buvo gerokai "nuvalgytos":
Kitą dieną pylė lietus ir jau galvojom kad eksperimentas žlugo. Bet po savaitės pasibaigus lietui rezultatas džiugino (aišku, ne lendandčios žolės...). Kad ir kaip ieškojom dėmių užuomazgų - neradom.